Kreativní modelína

kniha nauc se modelovatZrovna vybíráme knížky do naší školičky. Děti se mohou těšit na Krtečka, Dášeňku a další klasiku. Samozřejmě jsme objednali také knížky podporující kreativitu a moderní, krásně barevné publikace. Jistě nám dáte za pravdu, že děti milují modelínu. Naštěstí už je na našem trhu i taková, která nešpiní a dají se k ní koupit různé vychytávky, jako je stroj na zmrzlinu, různá razítka a podobně.

S trochou šikovnosti si ale můžete modelínu vyrobit za pár kaček také doma. Návod najdete ve článku Domácí modelína-zázrak za pár korun.

Aby děti věděly, co vše se dá z modelíny vykouzlit, můžete jim pořídit sérii knížek Nauč se modelovat. Knihu ale můžete také vyhrát!

Soutěž o 3 publikace Nauč se modelovat 1

Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj jednu ze třech knížek. Otázka zní: Kolik stran má kniha Nauč se modelovat 1 a kdo ji vydal?

Správné odpovědi zasílejte na mail: info@kohoutek-mh.cz nebo do soukromých zpráv na FB. Soutěž trvá do 10.8., kdy budeme losovat výherce. Knížka jim pak dorazí poštou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nákupy se štítky a jeho autorem je jaja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *