Babyclub KOHOUTEK

V naší školičce bohužel nebudeme mít takovou kapacitu, abychom uspokojili poptávku po umístění dětí do MŠ. Proto jsme se rozhodli ulehčit maminkám na rodičovské dovolené alespoň formou hlídacího koutku, který jsme nazvali Babyclub KOHOUTEK. Babyclub nabízíme jako krátkodobou péči o dítě (1-3 hodiny denně) v době, kdy si rodiče zajišťují neodkladné záležitosti (návštěvy úřadů, lékařů apod.). Hlídání dětí je možné využít také jako „zvykání“ na kolektiv před nástupem do předškolního zařízení nebo alternativu této péče pro děti mladší (1-2 roky).

Hlídání dětí bude zpoplatněno hodinovou sazbou 80 Kč za každou započatou hodinu.

Babyclub bude fungovat celý den, tedy dopo i odpo, ale vždy po předchozím telefonickém objednání (Jana-724 19 28 19). Dítě bude potřebovat svačinku (v případě zájmu je možno objednat stravu), pití, náhradní oblečení a přezůvky.

Objednávka hlídání je možná vždy min. 24 hodin předem. Pokud budete mít nějaké nečekané události a bude volná kapacita, dítě Vám samozřejmě neodmítneme ani bez včasného objednání, ale počítejte s hodinovou sazbou 120 Kč/hod. Tato sazba platí i pro dětičky mladších 2 let. Na 1 tetu vždy připadnou max 3 děti na hlídání – i z toho důvodu je nutná rezervace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *