I nakladatelství Mladá Fronta podporuje naši školičku

mfMladá fronta je jedním z největších vydavatelských domů v České republice. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Tomu odpovídá i široké a pestré portfolio titulů, které vydává.

Co se dětiček týká, nakladatelství vydává časopis Sluníčko pro menší děti a Mateřídoušku pro děti školou povinné.

My děkujeme za vstřícný postoj k našemu projektu. Mladá Fronta nám totiž vyšla vstříc a nabídla starší výtisky časopisu Sluníčko zcela zdarma. Dětem tak již od příštího týdne zpestříme edukaci v naší školičce, protože časopisy jsou doslova našlapané zábavnými příběhy, hádankami, doplňovačkami, vystřihovánkami, omalovánkami a podobně.

Pro rodiče dětiček z naší školičky navíc připravujeme možnost zvýhodněného předplatného.

logo_SLUNICKO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *