Zápis pro školní rok 2022/2023

Z důvodu koronavirové pandemie bude zápis pro následující rok v Kohoutku probíhat jen elektronicky. Přihlášku stáhnete ve formátu word zde.

Přihlášku vyplňte (není nutný podpis) a do 8.4.2022 odešlete na mail info@kohoutek-mh.cz nebo si domluvte osobní schůzku a přihlášku přineste. Zda bylo vaše dítě přijato se pak dozvíte do 9.4.2022.

Předpokládáme, že přijímat budeme i děti, které v průběhu roku 2022 dovrší věku 2 let. Školkovné pro následující školní rok bylo stanoveno na 2.500 Kč/měsíc.

Bližší info: Mgr.Bc. Jana Šťastná, ředitelka dětské skupiny, tel: 724 19 28 19

Kritéria přijímání dětí do DS Kohoutek na rok 2022/2023

Na základě zákona 247/2014 Sb. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, ve znění novely z roku 2021, budeme přijímat do našeho zařízení DS Kohoutek děti od 1 roku do 4 let, jejichž rodiče mají trvalé bydliště či trvalý pobyt na území ČR (není teda nutné mít trvalé bydliště v Mnichově Hradišti).

Pro přijetí dítěte je nutné, aby alespoň jeden z rodičů se prokázal aktivním postavením na trhu práce v ČR (zaměstnanec, OSVČ…).

V případě většího zájmu, než je kapacita zařízení, budeme postupovat dle následujících kritérií, která nastavila ředitelka DS Kohoutek.

Věk dítěte:

  • dítě starší 2 let – 5 bodů
  • dítě starší 1,5 let – 3 body

Další výběrová kritéria v daném pořadí:

  1. Rozšíření docházky již umístěného dítěte (+ 3 body)
  2. Pravidelná celotýdenní a celodenní docházka dítěte (+ 3 body).
  3. Pravidelná celotýdenní a polodenní docházka dítěte (+ 1 bod).

Děti přijímá výjimečně ředitelka dětské skupiny v průběhu celého roku, umisťování dětí závisí na počtu aktuálně uvolněných míst.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je jaja. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *